پیمانکاری کفسابی مهندس قربان نژاد

محاسن ما را به حساب خود بگذارید و معایب را به ما یادآور شوید.

 

 

خدمات كفسابی انواع سنگ گرانیت، موزائیک، بتن، لاشه، مرمریت وغيره

نماشویی با دستگاه واترجت

 

phone
02144812817
mobile
09128299601

ویژگی کفسابی یا سنگ سابی خوب

kafsabi پستی و بلندی سنگ ها کاملا از بین رفته باشد.
بند کشی سنگ ها خالی نباشد و با رزین ایتالیایی پر شود.
کناره ی دیوار که در دسترس دستگاه نیست نیز بصورت دستی ساب خورده باشد.
یکدست و یک نواخت باشد و تفاوتی در شفافیت قسمتهای مختلف سنگ نباشد.
پس از اتمام کار دیوارها و گوشه و کنار باید نظافت شود و فاضلاب ساب بطور کامل از روی زمین جمع آوری شود.
کفسابی3فاز قدرت موتور  14اسب 1435  دور در دقیقه
دستگاه کفسابی یوفو برای سطوح چوبی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین در کفسابی سطوح کهنه شده مانند سنگ های مرمر قدیمی و کهنه شده بسیار پر کاربرد است. دستگاه کفسابی عملیات لایه برداری سطوح ناهموار را نیز انجام میدهد و کف پوش های ناهموار را هموار میکند همچنین برای براق کردن سطوح و پولیش نیز از این دستگاه استفاده میشود.
مکان هایی که برای کفسابی مناسب هستند چه مکان هایی می باشد ؟
یکی از مهمترین فایده های کفسابی براق کردن سنگ ها و کفپوش ها و همگام سازی سنگ ها و همچنین تراز کردن آن هاست .کفسابی بیشتر برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند سنگ ها با یکدیگر تراز پیدا کنند و یا قصدی برای ساختن زمین دارند .
در بیشتر مکان ها و ساختمان ها با اینکه ساختمان بسیار شیک و مجلل و زیبا است اما در موزاییک و سنگ ها اثراتی از سیمان و بنایی بجا مانده است .

اگر می خواهید اثراتی که بعد از ساختمان سازی باقی مانده است را از بین ببرید می توانید از کفسابی استفاده کنید .یکی از مهمترین فوایدی که کفسابی دارد این است که موزاییک ها را می توان یکسان کرد .

کفسابی می تواند با تراش زیادی که به همه سنگ ها وموزاییک ها وارد می کند می تواند تمام سنگ ها و موزاییک هایی که در هنگام ساختمان سازی بد کار شده اند را یک دست و صاف کند .

کفسابی/سنگ سابی /ساب زنی قربان نژاد یکی از نامدارترین پیمانکاران در حوزه تخصصی کف و نمای ساختمان با سال ها تجربه و در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای و جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و ارائه خدمات شبانه روزی در سراسر ایران می باشد.